Śpiwór dziecięcy Deuter Little Star saffron-slateblue
Cena regularna:
479,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Deuter Little Star to idealne rozwiązanie dla każdego małego turysty, śpiwór który rośnie wraz z dzieckiem!!!
Śpiwór posiada suwaki po obu stronach po rozsunięciu których można otworzyć śpiwór w górnej części. Dzięki takiemu rozwiązaniu można włożyć do niego bez najmniejszych problemów nawet śpiące dziecko. W dolnej części znajduje się dodatkowy suwak, umożliwiający skracanie lub wydłużanie śpiwora. Gdy dziecko jest małe, śpiwór chowa się do środka, skracając jego długość ale również zwiększając izolację stóp dziecka. Gdy dziecko jest większe śpiwór można wydłużyć. Śpiwór jest przystosowany do dzieci o wzroście od ok. 95 do ok. 130 cm. W śpiworze nie określono temperatur, brak tych danych jest wynikiem braku możliwości jednoznacznego określenia odczuwania temperatur przez dzieci, dlatego też przy śpiworach dziecięcych nie jest stosowana Norma EN 23537:2016. Z zapewnień producenta wynika że model ten powinien zapewnić komfort snu dziecku w temperaturze ok. 10 stopni C.
Specyfikacja:
- Waga: 650 g + 35 g (pack sack)
- Waga wypełnienia: 320 g
- Wymiary po rozłożeniu: 115-145 x 58 x 42 cm
- Wymiary po spakowaniu: 18 x 29 cm
- Długość ciała: ~95 - 130 cm
- Kolor: saffron-slateblue
- Materiał wewnętrzny: 50D PES
- Materiał zewnętrzny: 70D PA
- Konstrukcja wypełnienia: jednowarstwowa
- Wypełnienie: High-Loft Hollowfiber
Dane techniczne
| Producent | Deuter |
| Kształt | mumia |
| Materiał zewnętrzny | 70D PA |
| Materiał wewnętrzny | 50D PES |
| Wypełnienie | High-Loft Hollowfiber |
| Waga | 650 g + 35 g (pack sack) |
| Wymiary | 115-145 x 58 x 42 cm |
| Na wzrost do | ~95 - 130 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 18 x 29 cm |
| Zamek | lewy |
| Kolor | saffron-slateblue |