Śpiwór Deuter Orbit +5 atlantic-ink lewy
Cena regularna:
549,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Deuter Orbit +5 to niewielki śpiwór który doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba minimalizować pojemność i ciężar bagażu.
Śpiwór Orbit +5 z kolekcji Deuter wykonany jest z nowoczesnych materiałów, gwarantujących niesamowitą wytrzymałość i trwałość. Tkanina zewnętrzna 50D REC PES Ripstop chroni przed zawilgoceniem i brudem. Śpiwór jest wolny od PFC. Konstrukcja śpiwora jest jednowarstwowa dlatego nie ma możliwości wyeliminowania "zimnych punktów", stąd najlepiej jest go używać w ciepłą część roku. Wewnątrz znajduje się mała kieszonka a przestrzeń przeznaczona na stopy jest specjalnie zaprojektowana aby zwiększyć swobodę ruchów a tym samym komfort. Model ten ma możliwość spinania 2 śpiworów z zamkami lewy z prawym.
Detale Deuter Orbit +5:
- 1-warstwowa konstrukcja
- ergonomiczny kaptur
- dwukierunkowy zamek główny
- mała kieszonka
- worek kompresyjny
Specyfikacja:
- Kształt: mumia
- Materiał zewnętrzny: 50D REC PES Ripstop
- Materiał wewnętrzny: 75D PES
- Wypełnienie: High-Loft Hollowfibre
- Waga: 1050 g + 94 g (pokrowiec)
- Wymiary: 208 x 74 x 47 cm
- Na wzrost do: 185 cm
- Konstrukcja: jednowarstwowa
- Wymiary po spakowaniu: ok. Ø20 x 39 cm
- Zamek: lewy
- Rozmiar: Regular
- Kolor: atlantic-ink
- T comfort ♀: 9°C
- T lim ♂: 5°C
- T extreme: -9°C
Dane techniczne
| Producent | Deuter |
| Kształt | mumia |
| Materiał zewnętrzny | 50D REC PES Ripstop |
| Materiał wewnętrzny | 75D PES |
| Wypełnienie | High-Loft Hollowfibre |
| Waga | 1050 g + 94 g (pokrowiec) |
| Wymiary | 208 x 74 x 47 cm |
| Na wzrost do | 185 cm |
| Konstrukcja | jednowarstwowa |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø20 x 39 cm |
| Zamek | lewy |
| Rozmiar | regular |
| Kolor | atlantic-ink |
| T comfort ♀ | 9°C |
| T lim ♂ | 5°C |
| T extreme | -9°C |