Śpiwór Deuter Orbit +5 L shale-ink lewy
Cena regularna:
579,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Deuter Orbit +5 L to niewielki śpiwór który doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba minimalizować pojemność i ciężar bagażu.
Model ten przeznaczony jest dla osób wysokich o wzroście go 200 cm. Śpiwór Orbit +5 L z kolekcji Deuter wykonany jest z nowoczesnych materiałów, gwarantujących niesamowitą wytrzymałość i trwałość. Tkanina zewnętrzna 50D REC PES Ripstop chroni przed zawilgoceniem i brudem. Śpiwór jest wolny od PFC. Konstrukcja śpiwora jest jednowarstwowa dlatego nie ma możliwości wyeliminowania "zimnych punktów", stąd najlepiej jest go używać w ciepłą część roku. Wewnątrz znajduje się mała kieszonka a przestrzeń przeznaczona na stopy jest specjalnie zaprojektowana aby zwiększyć swobodę ruchów a tym samym komfort. Model ten ma możliwość spinania 2 śpiworów z zamkami lewy z prawym.
Detale Deuter Orbit +5 L:
- 1-warstwowa konstrukcja
- ergonomiczny kaptur
- dwukierunkowy zamek główny
- mała kieszonka
- worek kompresyjny
Specyfikacja:
- Kształt: mumia
- Materiał zewnętrzny: 50D REC PES Ripstop
- Materiał wewnętrzny: 75D PES
- Wypełnienie: High-Loft Hollowfibre
- Waga: 1100 g + 98 g (pokrowiec)
- Wymiary: 220 x 79 x 49 cm
- Na wzrost do: 200 cm
- Konstrukcja: jednowarstwowa
- Wymiary po spakowaniu: ok. Ø21 x 40 cm
- Zamek: lewy
- Rozmiar: Large
- Kolor: shale-ink
- T comfort ♀: 9°C
- T lim ♂: 5°C
- T extreme: -9°C
Dane techniczne
| Producent | Deuter |
| Kształt | mumia |
| Materiał zewnętrzny | 50D REC PES Ripstop |
| Materiał wewnętrzny | 75D PES |
| Wypełnienie | High-Loft Hollowfibre |
| Waga | 1100 g + 98 g (pokrowiec) |
| Wymiary | 220 x 79 x 49 cm |
| Na wzrost do | 200 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø21 x 40 cm |
| Zamek | lewy |
| Rozmiar | Large |
| Kolor | shale-ink |
| T comfort ♀ | 9°C |
| T lim ♂ | 5°C |
| T extreme | -9°C |