Śpiwór Deuter Orbit -5 L mandarine-ink lewy
Cena regularna:
679,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Deuter Orbit -5 L to ciepły śpiwór który doskonale sprawdzi się w trudniejszych warunkach.
Model ten przeznaczony jest dla osób wysokich o wzroście go 200 cm. Śpiwór Orbit -5 L z kolekcji Deuter wykonany jest z nowoczesnych materiałów, gwarantujących niesamowitą wytrzymałość i trwałość. Tkanina zewnętrzna 50D REC PES Ripstop chroni przed zawilgoceniem i brudem. Śpiwór jest wolny od PFC. Konstrukcja śpiwora jest dwuwarstwowa dzięki czemu wyeliminowane zostały "zimne punkty". Wewnątrz znajduje się mała kieszonka a przestrzeń przeznaczona na stopy jest specjalnie zaprojektowana aby zwiększyć swobodę ruchów a tym samym komfort. Śpiwór wyposażony jest również w kołnierz termiczny co podnosi dodatkowo komfort. Model ten ma możliwość spinania 2 śpiworów z zamkami lewy z prawym.
Detale Deuter Orbit -5 L:
- 2-warstwowa konstrukcja
- ergonomiczny kaptur
- dwukierunkowy zamek główny
- mała kieszonka
- kołnierz termiczny
- worek kompresyjny
Specyfikacja:
- Kształt: mumia
- Materiał zewnętrzny: 50D REC PES Ripstop
- Materiał wewnętrzny: 75D PES
- Wypełnienie: High-Loft Hollowfibre
- Waga: 1850 g + 134 g (pokrowiec)
- Wymiary: 220 x 79 x 49 cm
- Na wzrost do: 200 cm
- Konstrukcja: dwuwarstwowa
- Wymiary po spakowaniu: ok. Ø28 x 48 cm
- Zamek: lewy
- Rozmiar: Large
- Kolor: mandarine-ink
- T comfort ♀: 1°C
- T lim ♂: -5°C
- T extreme: -23°C
Dane techniczne
| Producent | Deuter |
| Kształt | mumia |
| Materiał zewnętrzny | 50D REC PES Ripstop |
| Materiał wewnętrzny | 75D PES |
| Wypełnienie | High-Loft Hollowfibre |
| Waga | 1850 g + 134 g (pokrowiec) |
| Wymiary | 220 x 79 x 49 cm |
| Na wzrost do | 200 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø28 x 48 cm |
| Zamek | lewy |
| Rozmiar | Large |
| Kolor | mandarine-ink |
| T comfort ♀ | 1°C |
| T lim ♂ | -5°C |
| T extreme | -23°C |