Śpiwór Vango Atlas 250 Quad Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Vango Atlas 250 Quad to dwu sezonowy śpiwór w kształcie prostokąta.
Prostokątny kształt zapewni odpowiedni komfort dla osób nie przepadających za krępowaniem ruchów w trakcie snu. Dwu kierunkowy zamek pozwala na rozsuwanie śpiwora od góry i od dołu. Przeznaczony jest do użytku w okresie letnim. W zestawie pokrowiec transportowy.
Specyfikacja Vango Atlas 250 Quad:
- Waga: ok. 1,43 kg
- Wymiary po rozłożeniu: ok. 195 x 78 cm
- Wymiary po spakowaniu: ok. Ø23 x 40 cm
- Na wzrost do: ok. 185 cm
- Kolor:Black
- Materiał wewnętrzny: Polair Lining
- Materiał zewnętrzny: Polair Shell
- Konstrukcja wypełnienia: jednowarstwowa
- Temperatura komfortowa: 6°C
- Temperatura graniczna: 1°C
- Temperatura ekstremalna: -14°C
- Wypełnienie: 30% Single Hole siliconised hollow fibre/70% polyester fill
Dane techniczne
| Producent | Vango |
| Kształt | prostokąt |
| Materiał zewnętrzny | Polair Shell |
| Materiał wewnętrzny | Polair Lining |
| Wypełnienie | 30% Single Hole siliconised hollow fibre/70% polyester fill |
| Waga | ok. 1,43 kg |
| Wymiary | ok. 195 x 78 cm |
| Na wzrost do | 185 cm |
| Konstrukcja | jednowarstwowa |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø23 x 40 cm |
| Rozmiar | Single |
| Kolor | Black |
| T comfort ♀ | 6°C |
| T lim ♂ | 1°C |
| T extreme | -14°C |