Śpiwór Outwell Contour Supreme Coffee Left
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Outwell Contour Supreme to najcieplejszy śpiwór z tej serii, wypełniony ociepliną syntetyczną Isofill pochodzącą z recyclingu, stworzony z myślą o noclegach na kempingu od wiosny, aż do późnej jesieni.
Posiada odpinany kaptur z wbudowaną poduszką. Zamek w kształcie litery L, pozwala rozpiąć śpiwór z boku i na dole i używać go jako kołdry. Śpiwór posiada również innowacyjną funkcje Reversible która umożliwia używanie go zarówno w zimniejsze dni jak i cieplejsze. Funkcją Reversible - umożliwia zmianę parametrów cieplnych w zależności od warunków. Wystarczy odpiąć kaptur z poduszką, obrócić śpiwór i ponownie wpiąć kaptur z poduszką. W zimniejsze noce ustawiamy śpiwór zimną/grubszą stroną na górze, w cieplejsze natomiast ciepłą/cieńszą stroną do góry.
- Temperatura komfortu dla kobiet: 2°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 13°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- Temperatura limit komfortu dla mężczyzn: -4°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 9°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- Temperatura ekstremalna: -20°C (zimną/grubszą stroną do góry) / -2°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
Detale Outwell Contour Supreme:
- odpinany kaptur
- poduszka w budowana w kaptur
- możliwość używania jako kołdry
- listwa termiczna pod zamkiem głównym
- listwa przy zamku utrudniająca wcinanie się materiału w trakcie zapinania
- Isofill - wypełnienie syntetyczne pochodzące z recyclingu
- pętelki na każdym rogu, służące np. do powieszenia śpiwora w szafie lub w celu wysuszenia
- worek kompresyjny w komplecie
- kieszonka wewnętrzna
Specyfikacja:
- wymiary: 220 x 85 cm
- wymiary po złożeniu: ok. Ø23 cm x 44 cm
- waga: ok. 1900 g
- zamek: lewy
- kolor: Coffee
- tkanina zewnętrzna: 230T microfibre, 100% polyester
- tkanina wewnętrzna: 190T brushed, embossed, 100% polyester
- wypełnienie: 1800 g Isofill, 100% polyester recycled
- temperatura komfortu: 2°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 13°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- temperatura limitu: -4°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 9°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- temperatura ekstremalna: -20°C (zimną/grubszą stroną do góry) / -2°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
Dane techniczne
| Producent | Outwell |
| Kształt | prostokąt |
| Materiał zewnętrzny | 230T microfibre, 100% polyester |
| Materiał wewnętrzny | 190T brushed, embossed, 100% polyester |
| Wypełnienie | 1800 g Isofill, 100% polyester recycled |
| Waga | ok. 1900 g |
| Wymiary | 220 x 85 cm |
| Na wzrost do | 190 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø23 cm x 44 cm |
| Listwa termiczna | tak |
| Zamek | lewy |
| Kolor | coffee |
| T comfort ♀ | 2°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 13°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |
| T lim ♂ | -4°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 9°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |
| T extreme | -20°C (zimną/grubszą stroną do góry) / -2°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |