Śpiwór Outwell Contour Lux Double Blue
Cena regularna:
639,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Outwell Contour Lux Double to bardzo popularny 2 osobowy śpiwór o konstrukcji dwuwarstwowej, wypełniony ociepliną syntetyczną Isofill pochodzącą z recyclingu, stworzony z myślą o noclegach na kempingu od wiosny, aż do jesieni.
Posiada odpinany kaptur z wbudowaną poduszką. Śpiwór posiada również innowacyjną funkcje Reversible która umożliwia używanie go zarówno w zimniejsze dni jak i cieplejsze. Funkcją Reversible - umożliwia zmianę parametrów cieplnych w zależności od warunków. Wystarczy odpiąć kaptur z poduszką, obrócić śpiwór i ponownie wpiąć kaptur z poduszką. W zimniejsze noce ustawiamy śpiwór zimną/grubszą stroną na górze, w cieplejsze natomiast ciepłą/cieńszą stroną do góry.
- Temperatura komfortu dla kobiet: 1°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 12°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- Temperatura limit komfortu dla mężczyzn: -5°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 8°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- Temperatura ekstremalna: -22°C (zimną/grubszą stroną do góry) / -3°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
Detale Outwell Contour Lux Double:
- Konstrukcja dwuosobowa: Wyjątkowo duża przestrzeń gwarantująca swobodę ruchów i komfortowy sen dla dwóch osób
- Funkcja Dual Season: Możliwość odwrócenia śpiwora (cieplejsza lub chłodniejsza strona na górze) pozwala na optymalne dopasowanie do pogody
- Wielofunkcyjność 3w1: Służy jako ciepły śpiwór, po rozpięciu jako dwie osobne kołdry, a odpinany kaptur zwiększa elastyczność użytkowania
- Wbudowane poduszki: Zintegrowane, demontowalne poduszki podnoszą komfort wypoczynku
- Niezawodny suwak: Dwukierunkowy zamek w kształcie litery L z systemem Easy Glide zapobiega przycinaniu materiału
- Listwa termiczna: Pełnowymiarowa patka wzdłuż zamka chroni przed przenikaniem zimnego powietrza do wnętrza
- Eko-wybór (Caring Choice): Produkt wolny od szkodliwych związków PFAS, a wydajne wypełnienie Isofill pochodzi w 100% z recyklingu
Specyfikacja:
- wymiary: 220 x 145 cm
- wymiary po złożeniu: ok. Ø31 cm x 48 cm
- waga: ok. 3250 g
- kolor: Deep Blue
- tkanina zewnętrzna: 230T microfibre, 100% polyester
- tkanina wewnętrzna: 190T brushed, embossed, 100% polyester
- wypełnienie: 2400 g Isofill, 100% polyester polyester recycled
- temperatura komfortu: 1°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 12°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- temperatura limitu: -5°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 8°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- temperatura ekstremalna: -22°C (zimną/grubszą stroną do góry) / -3°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
Dane techniczne
| Producent | Outwell |
| Kształt | prostokąt |
| Materiał zewnętrzny | 230T microfibre, 100% polyester |
| Materiał wewnętrzny | 190T brushed, embossed, 100% polyester |
| Wypełnienie | 2400 g Isofill, 100% polyester polyester recycled |
| Waga | ok. 3250 g |
| Wymiary | 220 x 145 cm |
| Na wzrost do | 190 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø31 cm x 48 cm |
| Rozmiar | Double |
| Kolor | Deep Blue |
| T comfort ♀ | 1°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 12°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |
| T lim ♂ | -5°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 8°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |
| T extreme | -22°C (zimną/grubszą stroną do góry) / -3°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |