Śpiwór Outwell Contour Lux Blue Right
Cena regularna:
429,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Outwell Contour Lux to bardzo popularny śpiwór o konstrukcji dwuwarstwowej, wypełniony ociepliną syntetyczną Isofill pochodzącą z recyclingu, stworzony z myślą o noclegach na kempingu od wiosny, aż do jesieni.
Posiada odpinany kaptur z wbudowaną poduszką. Zamek w kształcie litery L, pozwala rozpiąć śpiwór z boku i na dole i używać go jako kołdry. Śpiwór posiada również innowacyjną funkcje Reversible która umożliwia używanie go zarówno w zimniejsze dni jak i cieplejsze. Funkcją Reversible - umożliwia zmianę parametrów cieplnych w zależności od warunków. Wystarczy odpiąć kaptur z poduszką, obrócić śpiwór i ponownie wpiąć kaptur z poduszką. W zimniejsze noce ustawiamy śpiwór zimną/grubszą stroną na górze, w cieplejsze natomiast ciepłą/cieńszą stroną do góry.
- Temperatura komfortu dla kobiet: 3°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 15°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- Temperatura limit komfortu dla mężczyzn: -3°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 11°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- Temperatura ekstremalna: -19°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 1°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
Detale Outwell Contour Lux:
- Konstrukcja Dual Season (Dwustronna): Możliwość dostosowania stopnia izolacji termicznej poprzez obrócenie śpiwora odpowiednią stroną do góry
- Funkcja kołdry: Śpiwór rozpina się całkowicie, służąc jako pełnowymiarowa kołdra kempingowa
- Możliwość łączenia: Dwukierunkowy zamek w kształcie litery L pozwala spiąć dwa pojedyncze śpiwory w wersję podwójną
- Wbudowana poduszka: Komfortowa, zintegrowana poduszka z możliwością całkowitego odpięcia
- Odpinany kaptur: Dodatkowa ochrona głowy przed chłodem, którą możesz odpiąć w cieplejsze dni
- Płynny system zamków: Zamek z systemem Easy Glide oraz automatyczną blokadą zapobiega przycinaniu materiału
- Caring Choice (Eko-wybór): Produkt przyjazny dla środowiska – materiały wolne od PFAS, a wypełnienie Isofill wykonano w 100% z recyklingu
- Worek kompresyjny w zestawie: Ułatwia pakowanie i znacznie zmniejsza objętość śpiwora w transporcie
Specyfikacja:
- wymiary: 220 x 85 cm
- wymiary po złożeniu: ok. Ø24 cm x 42 cm
- waga: ok. 1700 g
- zamek: prawy
- kolor: Deep Blue
- tkanina zewnętrzna: 230T microfibre, 100% polyester
- tkanina wewnętrzna: 190T brushed, embossed, 100% polyester
- wypełnienie: 1400 g Isofill, 100% polyester recycled
- temperatura komfortu: 3°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 15°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- temperatura limitu: -3°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 11°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
- temperatura ekstremalna: -19°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 1°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry)
Dane techniczne
| Producent | Outwell |
| Kształt | prostokąt |
| Materiał zewnętrzny | 230T microfibre, 100% polyester |
| Materiał wewnętrzny | 190T brushed, embossed, 100% polyester |
| Wypełnienie | 1400 g Isofill, 100% polyester recycled |
| Waga | ok. 1700 g |
| Wymiary | 220 x 85 cm |
| Na wzrost do | 190 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø24 cm x 42 cm |
| Zamek | prawy |
| Kolor | Deep Blue |
| T comfort ♀ | 3°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 15°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |
| T lim ♂ | -3°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 11°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |
| T extreme | -19°C (zimną/grubszą stroną do góry) / 1°C (ciepłą/cieńszą stroną do góry) |