Śpiwór Outwell Camper Right
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Outwell Camper to produkt stworzony z myślą o wszystkich osobach, które planują wyjazd kempingowy i poszukują modelu zapewniającego komfortowy sen w okresie od późnej wiosny aż do wczesnej jesieni.
Materiał zewnętrzny został wykonany z połączenia 80% poliestru i 20% bawełny, co zapewnia wytrzymałość oraz dobrą oddychalność. Od wewnętrznej strony produkt ma bardzo miłe w dotyku bawełniane wykończenie. Model ma dwuwarstwową budowę komór, w których znajduje się syntetyczne wypełnienie z poliestru. Ta ocieplina zadba o Twój komfort cieplny, izolując Cię od chłodu na zewnątrz. Produkt ma odpinany kaptur ze zintegrowaną poduszką. O to, by ciepło nagromadzone wewnątrz nie uciekało, zadba również listwa termiczna wzdłuż zamka. Model ma kształt kołdry z kapturem, co zapewnia odpowiednie komfort podczas snu. Całość jest rozpinana za pomocą dwu-suwakowego zamka, który pozwoli również na właściwą wentylację w cieplejsze noce. Produkt pasuje na osoby o wzroście do 200 cm. Model ten umożliwia również łączenie ze sobą śpiworów przy założeniu lewy z prawym. Śpiwór spakowany jest w pokrowiec w kształcie prostopadłościanu.
Detale Outwell Camper:
- odpinany kaptur
- poduszka wbudowana w kaptur
- możliwość używania jako kołdry
- listwa termiczna pod zamkiem głównym
- Isofill - wypełnienie syntetyczne
- worek transportowy komplecie
- kieszonka wewnętrzna
Specyfikacja:
- wymiary: 235 x 90 cm
- wymiary po złożeniu: ok. 48 x 46 x 23 cm
- waga: ok. 2400 g
- zamek: prawy
- kolor: Grey
- tkanina zewnętrzna: Polycotton, 80% polyester / 20% cotton
- tkanina wewnętrzna: Cotton flannel, 100% cotton
- wypełnienie: 1200 g Isofill, 100% polyester
- temperatura komfortu: 5°C
- temperatura limitu: 0°C
- temperatura ekstremalna: -15°C
Dane techniczne
| Producent | Outwell |
| Kształt | prostokąt |
| Materiał zewnętrzny | Polycotton, 80% polyester / 20% cotton |
| Materiał wewnętrzny | Cotton flannel, 100% cotton |
| Wypełnienie | 1200 g Isofill, 100% polyester |
| Waga | ok. 2400 g |
| Wymiary | 235 x 90 cm |
| Na wzrost do | 200 cm |
| Konstrukcja | dwuwarstwowa |
| Wymiary po spakowaniu | ok. 48 x 46 x 23 cm |
| Listwa termiczna | tak |
| Zamek | prawy |
| Kolor | Grey |
| T comfort ♀ | 5°C |
| T lim ♂ | 0°C |
| T extreme | -15°C |