Śpiwór Fjord Nansen Vardo 2.0 XL prawy SBS
Cena regularna:
239,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fjord Nansen Vardo 2.0 to śpiwór wypełniony sztuczną włókniną który zadba o Twój komfort termiczny w niezbyt mroźne dni.
Odświeżona wersja śpiwora VARDO. Najnowsza odsłona 2.0 charakteryzuje się nowym materiałem wewnętrznym. Jest on jeszcze przyjemniejszy w dotyku, szybciej wysycha i jest odporniejszy na zużycie. System ANTI-BITE, który wyposażono w szeroką na 3cm taśmę zapobiegającą "wcinaniu" się materiału w zamek. Ponadto w kieszonce śpiwora umieszczono karteczkę na dane właściciela - niezastąpiona w czasie kiedy znajomi mają ten sam śpiwór! Ponadto śpiwór zyskał nowy worek kompresyjny (dzięki trokom masz możliwość maksymalnego zmniejszenia śpiwora do transportu).
Szczegóły:
- najnowsza wersja śpiwora wyposażona w suwak renomowanej firmy SBS
- wypełnienie to Eko Loft Hollowfiber - bardzo ciepła, lekka i miękka ocieplina ze spiralnie skręconych, silikonowanych włókien poliestrowych;
- wewnętrzny materiał jest lekki i przyjemny w dotyku, wykonany z włókien przepuszczających parę wodną, co pozwala zachować odpowiedni mikroklimat wewnątrz śpiwora;
- materiał zewnętrzny POLI RIPSTOP;
- materiał wewnętrzny 290T Polyester Pongee;
- dodatkowe ocieplenie w dolnej części;
- profilowany, regulowany kaptur chroniący głowę przed utratą ciepła;
- dwubiegowy zamek firmy SBS, umożliwiający regulację temperatury w śpiworze;
- ANTI-BITE - system zabezpieczenia materiału przed wcinaniem w zamek;
- zamek zakryty od wewnątrz dodatkową listwą termiczną;
- ergonomiczny kształt mumii eliminuje zbędną przestrzeń do ogrzania;
- wewnątrz znajduje się kieszonka na cenne drobiazgi;
- możliwość spięcia śpiworów "lewy" z "prawym" pod warunkiem że oba wyposażone są w ten sam typ suwaka SBS;
- w komplecie - worek kompresyjny.
Parametry techniczne:
- temperatura T max: 23°C;
- temperatura T comf: 13°C;
- temperatura T lim: 8°C;
- temperatura ekstremalna (T min): -6°C;
- maksymalny wzrost użytkownika: 195 cm;
- całkowita długość śpiwora: 225 cm;
- szerokość śpiwora w najszerszym miejscu: 85 cm;
- szerokość śpiwora w najwęższym miejscu: 35 cm;
- zamek: prawy
- rozmiar: XL
- waga: ok. 1000 g
Dane techniczne
| Producent | Fjord Nansen |
| Kształt | mumia |
| Materiał zewnętrzny | POLI RIPSTOP |
| Materiał wewnętrzny | 290T Polyester Pongee |
| Wypełnienie | Eko Loft Hollowfiber |
| Waga | ok. 1000 g |
| Wymiary | 225 x (85/35) cm |
| Na wzrost do | 195 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø20 x 37 cm |
| Wymiary po skompresowaniu | ok. Ø20 x 32 cm |
| Zamek | prawy |
| T comfort ♀ | 13°C |
| T lim ♂ | 8°C |
| T extreme | -6°C |