Śpiwór Fjord Nansen Stavoy 2.0 lewy SBS
Cena regularna:
329,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fjord Nansen Stavoy 2.0 to śpiwór w formie koperty z kapturem, wypełniony sztuczną włókniną który zadba o Twój komfort termiczny w niezbyt mroźne dni.
Odświeżona wersja 2.0 zyskała nowy, przyjemniejszy w dotyku i szybciej wysychający materiał wewnętrzny. Ponadto nowa konstrukcja worka kompresyjnego pozwoli na szybkie spakowanie i łatwą kompresję.
Szczegóły:
- najnowsza wersja śpiwora wyposażona w suwak renomowanej firmy SBS
- wypełnienie to Eko Loft Hollowfiber - bardzo ciepła, lekka i miękka ocieplina ze spiralnie skręconych, silikonowanych włókien poliestrowych;
- wewnętrzny materiał jest lekki i przyjemny w dotyku, wykonany z włókien przepuszczających parę wodną, co pozwala zachować odpowiedni mikroklimat wewnątrz śpiwora;
- materiał zewnętrzny POLI RIPSTOP;
- materiał wewnętrzny 290T Polyester Pongee;
- dwubiegowy zamek firmy SBS, umożliwiający regulację temperatury w śpiworze;
- ANTI-BITE - system zabezpieczenia materiału przed wcinaniem w zamek;
- wewnątrz znajduje się kieszonka na cenne drobiazgi;
- możliwość spięcia śpiworów "lewy" z "prawym" pod warunkiem że oba wyposażone są w ten sam typ suwaka SBS;
- w komplecie - worek kompresyjny.
Parametry techniczne:
- temperatura T comf: 6°C;
- temperatura T lim: 1°C;
- temperatura ekstremalna (T min): -10°C;
- maksymalny wzrost użytkownika: 195 cm;
- całkowita długość śpiwora: 220 cm;
- szerokość śpiwora: 85 cm;
- zamek: lewy
- waga: ok. 2150 g
Dane techniczne
| Producent | Fjord Nansen |
| Kształt | prostokąt |
| Materiał zewnętrzny | POLI RIPSTOP |
| Materiał wewnętrzny | 290T Polyester Pongee |
| Wypełnienie | Eko Loft Hollowfiber |
| Waga | ok. 2150 g |
| Wymiary | 220 x 85 cm |
| Na wzrost do | 195 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ok. Ø28 x 47 cm |
| Wymiary po skompresowaniu | ok. Ø28 x 42 cm |
| Zamek | lewy |
| T comfort ♀ | 6°C |
| T lim ♂ | 1°C |
| T extreme | -10°C |