Śpiwór Easy Camp Orbit 200
Cena regularna:
279,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śpiwór Orbit 200 to jednoosobowy śpiwór typu mumia.
Przeznaczony do turystyki, biwakowania jak również użytku w domu. Zapewnia komfortowy sen użytkownikom w szerokim przedziale temperatur. Śpiwór waży niewiele, a po spakowaniu nie zajmuje dużo miejsca. Worek kompresyjny znajduje się w zestawie. Konstrukcja śpiwora zapewnia równomierne rozłożenie warstwy izolacyjnej, dzięki czemu wyeliminowane są tzw. zimne miejsca. Wykonany z miękkiej i lekkiej tkaniny syntetycznej. Dodatkowym atutem jest zastosowanie syntetycznego wypełnienia, odpornego na wilgoć, która jest jedną z głównych przyczyn utraty właściwości termicznych śpiwora. Eleganckie kolory ucieszą oko każdego biwakowicza.
Specyfikacja Easy Camp Orbit 200:
- wymiary: 225 x 80 x 50 cm
- wymiary po złożeniu: ok. Ø22 cm x 37 cm
- waga: ok. 1360 g
- tkanina zewnętrzna: 210T 100% polyester, embossed
- tkanina wewnętrzna: 190T brushed microfibre, 100% polyester
- wypełnienie: 2 x 100 g/m2 hollow fibre
- temperatura komfortu: 4 °C
- temperatura limitu: -1 °C
- temperatura ekstremalna: -17 °C
- zamek: lewy
Dane techniczne
| Producent | Easy Camp |
| Kształt | mumia |
| Materiał zewnętrzny | 210T 100% polyester, embossed |
| Materiał wewnętrzny | 190T brushed microfibre, 100% polyester |
| Wypełnienie | 2 x 100 g/m2 hollow fibre |
| Waga | ok. 1360 g |
| Wymiary | 225 x 80 x 50 cm |
| Na wzrost do | 205 cm |
| Wymiary po skompresowaniu | ok. Ø22 cm x 37 cm |
| Zamek | lewy |
| T comfort ♀ | 4°C |
| T lim ♂ | -1°C |
| T extreme | -17°C |