Namiot Vango Tay 200 Deep Blue
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Vango Tay 200 to przestronny i wygodny namiot typu igloo przeznaczony dla 2 osób.
Namiot Vango Tay 200 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie. Jego trwała konstrukcja i przemyślane rozwiązania sprawiają, że jest to doskonały wybór na każdą przygodę na świeżym powietrzu. Dzięki kompaktowym rozmiarom po złożeniu i niewielkiej wadze, idealnie nadaje się do transportu w plecaku, co czyni go niezastąpionym towarzyszem każdej wyprawy.
Świetnie nadaje się do turystyki górskiej, kajakowej i rowerowej. Polecany dla tych którzy lubią sprawdzone rozwiązania i cenią praktyczny sprzęt. Posiada wygodną sypialnię i przedsionek.
Tropik posiada impregnację przeciwogniową Fire Retardant - powoduje samogaśnięcie materiału po usunięciu źródła ognia. Po złożeniu zajmuje mało miejsca.
Specyfikacja Vango Tay 200:
- Ilość osób: 2
- Waga: ok. 3,24 kg
- Materiał tropiku: Vango Protex® 70 denier polyester
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: polietylen
- Materiał sypialni: oddychający polyester
- Wymiary pakunku: ok. Ø17 x 59 cm
- Przedsionek: 1
- Wejścia: 1
- Materiał pałąków: włókno szklane PowerFlex
- Stelaż zewnętrzny: tak
- Czas rozkładania: 10 min
- Kolor: Deep Blue
Dane techniczne
| Producent | Vango |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 3,24 kg |
| Materiał tropiku | Vango Protex® 70 denier polyester |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający polyester |
| Wymiary pakunku | ok. Ø17 x 59 cm |
| Przedsionek | 1 |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 3 |
| Materiał pałąków | włókno szklane PowerFlex |
| Podklejane szwy | tak |