Namiot Vango Skye 500 Deep Blue
Cena regularna:
1 449,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Vango Skye 500 to przestronny namiot o konstrukcji tunelowej idealny dla małej rodziny lub grupy przyjaciół.
Przedsionek oferuje bardzo dużo miejsca i wyposażony jest w podłogę wykonaną z polietylenu. Zapewnia on wystarczającą ilość miejsca do przechowywania ekwipunku 5 turystów. Stelaż wykonany jest z włókna szklanego i jest odpowiednio oznaczony dla łatwiejszego rozkładania.
Specyfikacja Vango Skye 500:
- Ilość osób: 5
- Waga: ok. 9,9 kg
- Materiał tropiku: Vango Protex® polyester
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: polietylen
- Materiał sypialni: oddychający polyester
- Wymiary pakunku: ok. Ø26 x 72 cm
- Przedsionek: 1
- Wejścia: 1
- Materiał pałąków: włókno szklane PowerFlex
- Stelaż zewnętrzny: tak
- Czas rozkładania: 15 min
Dane techniczne
| Producent | Vango |
| Ilość osób | 5 |
| Waga | ok. 9,9 kg |
| Materiał tropiku | Vango Protex® polyester |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający polyester |
| Wymiary pakunku | ok. Ø26 x 72 cm |
| Przedsionek | 1 |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 3 |
| Materiał pałąków | włókno szklane PowerFlex |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |