Namiot Vango Scafell 200 Pamir Green
Cena regularna:
1 029,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Vango Scafell 200 to 2 osobowy namiot tunelowy o bardzo dobrym stosunku oferowanej przestrzeni do wagi.
Jest łatwy i szybki w rozkładaniu. Opatentowany system TBS II oraz specjalnie wyprofilowany stelaż zwiększają stabilność i ułatwiają swobodne spływanie wody. Tunelowa konstrukcja zapewnia odpowiednią wysokość wewnętrzną. Materiały są odpowiednio impregnowane co nadaje im właściwości samogasnące. Szwy są fabrycznie podklejane.
Specyfikacja Vango Scafell 200:
- Ilość osób: 2
- Waga: ok. 2,29 kg
- Materiał tropiku: Vango Protex® 70 denier polyester
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: 70 denier, 6000 mm polyester
- Materiał sypialni: oddychający polyester
- Wymiary pakunku: ok. Ø16 x 48 cm
- Przedsionek: 1
- Wejścia: 1
- Materiał pałąków: aluminium Vango PowerLite 7001-T6
- Stelaż zewnętrzny: tak
- Czas rozkładania: 5 min
Dane techniczne
| Producent | Vango |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 2,29 kg |
| Materiał tropiku | Vango Protex® 70 denier polyester |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | 70 denier, polyester |
| Wodoodporność podłogi | 6000 mm |
| Materiał sypialni | oddychający polyester |
| Wymiary pakunku | ok. Ø16 x 48 cm |
| Przedsionek | 1 |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 2 |
| Materiał pałąków | aluminium Vango PowerLite 7001-T6 |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |