Namiot Robens Arch 2
Cena regularna:
1 479,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Namiot Robens Arch 2 to namiot tunelowy wyposażony w stelaż zewnętrzny.
Zastosowana konstrukcja tunelowa została oparta na 2 pałąkach wykonanych z aluminium. Namiot posiada wejście od frontu. Tropik wykonany jest z poliestru, wszystkie szwy są dodatkowo podklejone aby zapobiec przeciekaniu. Wodoodporność tropiku to 3000 mm, dodatkowo materiał posiada wykończenie samogasnące dzięki czemu po odjęciu źródła ognia materiał się nie pali. Namiot oparty jest na konstrukcji tunelowej ze stelażem zewnętrznym dzięki czemu można rozłożyć namiot bardzo szybki nawet w trakcie deszczu. Wejście do sypialni wykonane jest z materiału oraz ciemniej siatki oraz jest zapinane na dwustronny suwak. Wszystkie modele namiotów Robens są testowane na odporność przed deszczem i wiatrem.
Specyfikacja Robens Arch 2:
- Ilość osób: 2
- Waga: ok. 2,4 kg
- Materiał tropiku: 100% poliester HydroTex Core® 75D 190T. Fire retardant
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: 100% poliester 75D Taffeta 185T
- Wodoodporność podłogi: 6000 mm
- Materiał sypialni: 100% poliester 68D 190T
- Wymiary sypialni: 220 x 120(100) cm
- Wymiary pakunku: ok. Ø17 x 43 cm
- Wejścia: 2
- Materiał pałąków: Alloy #7001, T6, 8,5 mm, anodised
- Podklejane szwy: Tak
- Stelaż zewnętrzny: Tak
Dane techniczne
| Producent | Robens |
| Typ | tunelowy |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 2,4 kg |
| Materiał tropiku | 100% poliester HydroTex Core® 75D 190T |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | 100% poliester 75D Taffeta 185T |
| Wodoodporność podłogi | 6000 mm |
| Materiał sypialni | 100% poliester 68D 190T |
| Wymiary sypialni | 220 x 120(100) cm |
| Wymiary pakunku | ok. Ø17 x 43 cm |
| Przedsionek | tak |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 2 |
| Materiał pałąków | Alloy #7001, T6 |
| Średnica pałąków | 8,5 mm |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |