Namiot Outwell Utah 5
Cena regularna:
4 999,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Outwell Utah 5 to duży i przestronny rodzinny namiot dla 5 osób z serii premium.
Idealne rozwiązanie dla rodzin lub grup przyjaciół, szukających przestronnego i wygodnego schronienia podczas campingowych wypraw. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i starannie przemyślanej konstrukcji, ten namiot zapewni komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach.
Produkt ma konstrukcję tunelową. Model ma tropik i sypialnię, które wykonano z poliestru. Z tego samego materiału wykonano podłogę sypialni, z kolei podłoga zintegrowana z tropikiem powstała z polietylenu. Tropik ma wodoodporność na poziomie 6000 mm słupa wody. Co więcej, oferuje również częściową ochronę przed promieniowaniem UV. Tkanina tropiku dla Twojego bezpieczeństwa jest samogasnąca. Model ten ma konstrukcję ze stelażem zewnętrznym. Całość opiera się na pałąkach z wytrzymałego włókna szklanego. O stabilność konstrukcji zadbają również odciągi łączące ze sobą pałąki, tkaninę tropiku i kołki mocujące. Odciągi w tym modelu wykonano z jasnej linki, co poprawi ich widoczność po zmroku. Model ma wewnątrz dwie sypialnie, które wykonano z przyciemnianego materiału, zapewniającego komfortowy sen po wschodzie słońca. Wewnątrz zastosowano również zamknięcia z listwami magnetycznymi, w celu bezgłośnego używania drzwi sypialni. Produkt ma klasyczne drzwi wejściowe od frontu. W przedsionku umieszczono obszerne okna. Model ma również otwory umożliwiające przełożenie przez nie przewodów elektrycznych. Wewnątrz masz możliwość podwieszenia systemu na oświetlenie. Namiot dostarczany jest w pokrowcu transportowym. W modelu tym zastowosano system Q&Q Mesh Access we frontowych drzwiach.
Specyfikacja Outwell Utah 5:
- Ilość osób: 5
- Waga: ok. 25,2 kg
- Materiał tropiku: Outtex® 6000 Pro, 100% polyester
- Wodoodporność tropiku: 6000 mm
- Materiał podłogi: poliester - sypialnie; polietylen - przedsionek
- Materiał sypialni: oddychający poliester
- Wymiary pakunku: ok. 82 x 38 x 38 cm
- Wejścia: 1
- Ilość pałąków: 4
- Materiał pałąków: włókno szklane
- Podklejane szwy: tak
Dane techniczne
| Producent | Outwell |
| Typ | tunelowy |
| Ilość osób | 5 |
| Waga | ok. 25,2 kg |
| Materiał tropiku | Outtex® 6000 Pro, 100% polyester |
| Wodoodporność tropiku | 6000 mm |
| Materiał podłogi | poliester - sypialnie; polietylen - przedsionek |
| Materiał sypialni | oddychający poliester |
| Wymiary pakunku | ok. 82 x 38 x 38 cm |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 4 |
| Materiał pałąków | włókno szklane |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |