Namiot MSR FreeLite 2 Green
Cena regularna:
2 899,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MSR FreeLite 2 to namiot dwuosobowy przeznaczony dla turystów górskich i nizinnych, którzy potrzebują ultralekkiego namiotu MSR, żeby móc jeździć na wycieczki bez dużego obciążenia, w ciepłej porze roku.
Konstrukcja stelaża zapewnia bardzo dużo miejsca wewnątrz i jest odporna na wiatr. Namiot ma konstrukcję pół - samonośną. Oznacza to, że stelaż rozwidla się i jest mocowany w rogach namiotu tylko z jednej strony. Z drugiej strony koniec pałąka jest mocowany w połowie długości podłogi, co obniża wagę i objętość stelaża. Namiot bardzo szybko się rozstawia. Posiada dwa wejścia i dwa przedsionki, co pozwala na przechowywanie ekwipunku. Wejścia są zapinane z dwóch stron, zamki spotykają się w rogu drzwi, co ułatwia obsługiwanie suwaków jedną ręką. W sypialni zastosowano kieszenie na drobiazgi, które mają mała dziurkę w dnie. Pozwala to na łatwiejsze używanie telefonów - ładowanie lub słuchanie muzyki przez słuchawki. Kabel wychodzi z kieszeni dołem, przez otwór. Sypialnia jest wykonana z siatki, która zapewnia doskonałą wentylację przy jednoczesnej stuprocentowej ochronie przed owadami. Czerwona podłoga – umożliwia łatwe odnajdywanie drobiazgów. Oryginalna konstrukcja stelaża daje znakomity stosunek wielkości do wagi, pozwala swobodnie siedzieć wewnątrz, zapewnia wygodę i przestrzeń dla każdego użytkownika. Materiał podłogi jest przedłużony i stanowi dolną część sypialni, co zabezpiecza przed chlapaniem. W jednej ścianie materiał podłogi podchodzi bardzo wysoko i nie jest osłonięty tropikiem. Takie rozwiązanie zdecydowanie redukuje wagę i objętość namiotu.
Specyfikacja:
- Ilość osób: 2
- Wejścia: 2
- Waga: 0,91 kg / 1,06 kg (minimalna / całkowita)
- Powierzchnia podłogi: 2,7 m2
- Powierzchnia przedsionków: 1,4 m2
- Wymiary sypialni: 2,13 x 1,27 m
- Wymiary po spakowaniu: 46 x 11 cm
- Wysokość maksymalna sypialni: 1 m
- Stelaż: 1 pałąk (rozdwojony z poprzeczką), aluminium DAC NFL 8,7 mm
Materiały:
- Tropik: 15D Ripstop Nylon 1200mm Durashield polyurethane & silicone
- Sypialnia: 10D siatka poliestrowa micromesh
- Podłoga: 15D Ripstop Nylon 1200mm Durashield polyurethane & DWR
Dane techniczne
| Producent | MSR |
| Typ | iglo |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | 0,91 kg / 1,06 kg (minimalna / całkowita) |
| Materiał tropiku | 15D Ripstop Nylon 1200mm Durashield polyurethane & silicone |
| Wodoodporność tropiku | 1200 mm |
| Materiał podłogi | 15D Ripstop Nylon 1200mm Durashield polyurethane & DWR |
| Wodoodporność podłogi | 1200mm |
| Materiał sypialni | 10D siatka poliestrowa micromesh |
| Wymiary sypialni | 2,13 x 1,27 m |
| Wymiary pakunku | 46 x 11 cm |
| Przedsionek | 2 |
| Wejścia | 2 |
| Ilość pałąków | 1 |
| Materiał pałąków | aluminium DAC NFL 8,7 mm |
| Średnica pałąków | 8,7 mm |
| Stelaż wewnętrzny | tak |