Namiot Fjord Nansen Tromvik II 2.0 YR grass
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fjord Nansen Tromvik II 2.0 YR to ultralekki i super funkcjonalny dwuosobowy namiot.
Kolejna generacja ultralekkiego i funkcjonalnego namiotu turystycznego dla tych, którzy z podróżnych wygód najbardziej cenią sobie lekkość dźwiganego ekwipunku. Wykonany przy użyciu ultra lekkiego nylonu Ripstop, zachowuje wysoki standard odporności na warunki atmosferyczne, a dodatkowo jest bardziej odporny na rozdarcia i ich ewentualne, samoistne powiększanie się. Tromvik jest namiotem ze stelażem wewnętrznym, wykonanym w systemie DCS. Dzięki temu zapewnia aż 30% więcej powierzchni użytkowej wewnątrz sypialni, przez wyraźne zmniejszenie skosów ścian względem klasycznego iglo.
Szczegóły Fjord Nansen Tromvik II 2.0 YR:
- stelaż duraluminiowy 7001 o podwyższonej odporności na wyłamania i łatwiejszy do naprawy
- przestronny namiot dwuosobowy
- dwa wejścia i dwa przedsionki
- możliwość rozstawienia samej sypialni w ciepłe dni i noce
- wewnątrz sypialni znajdują się praktyczne kieszenie oraz oczka do zawieszenia np. czołówki, linki na pranie
- dodatkowe okienko wentylacyjne z siatki mesh w sypialni
- w namiocie zastosowano materiały o podwyższonych parametrach wytrzymałości
- wszystkie szwy tropiku laminowane
- rozbijanie przebiega bardzo sprawnie i szybko
- odciągi w wyraźnym kolorze, poprawiającym ich widoczność
- praktyczne haczyki mocujące sypialnię do stelaża
- poprawiony system podwiązywania otwartych drzwi
Specyfikacja:
- waga: ok. 2,15 kg;
- wymiary sypialni: 205 x 120 cm;
- wysokość sypialni: 105 cm;
- wymiary po złożeniu: ok. 46 x 16 x 16 cm;
- ilość osób: 2;
- materiał tropiku: 20D NYLON RIPSTOP PU - wodoodporność: 3000 mm;
- podłoga: 70D NYLON 190T - wodoodporność: 6000 mm;
- stelaż: wewnętrzny;
- materiał stelaża: aluminium 7001 o średnicy 8,5 mm;
- śledzie aluminiowe
Dane techniczne
| Producent | Fjord Nansen |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 2,15 kg |
| Materiał tropiku | 20D NYLON RIPSTOP PU |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | 70D NYLON 190T |
| Wodoodporność podłogi | 6000 mm |
| Materiał sypialni | poliester |
| Wymiary pakunku | ok. 46 x 16 x 16 cm |
| Przedsionek | 2 |
| Wejścia | 2 |
| Materiał pałąków | aluminium 7001 |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż wewnętrzny | tak |