Namiot Fjord Nansen Tordis II PTB 2.0 YR thyme green
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fjord Nansen Tordis II PTB 2.0 YR to odświeżona wersja znanego wszystkim namiotu TORDIS.
Dwuosobowy namiot do zadań specjalnych. Wygodny, przestronny, łatwy w obsłudze. Idealny wybór dla każdego podróżnika, któremu zależy na sprawdzonym noclegu.
Lekki 2-osobowy namiot z dwoma przedsionkami. Użyty w nim stelaż zewnętrzny pozwala na jednoczesne rozstawienie tropiku z sypialnią, dzięki czemu sypialnia pozostanie sucha podczas deszczu.
Dzięki systemowi DCS bez problemu usiądziesz czy przebierzesz się bez dotykania głową materiału sypialni. Posiada dwa przedsionki.
Szczegóły Fjord Nansen Tordis II PTB 2.0 YR:
- przestronny namiot przeznaczony dla 2 osób;
- przeznaczony do użytku w trakcie górskich wędrówek, wycieczek rowerowych, biwakach oraz spływach kajakowych - niemal na każdą porę roku;
- 2 niezależne wejścia - 2 przedsionki;
- namiot można bezpiecznie rozbić w deszczu, rozkładając najpierw tropik;
- w celu obniżenia wagi została zmniejszona sypialnia - obecny wymiar 120 x 205 cm;
- ponadto sypialnia wykonana jest do 2/3 z materiału (Poliripstop) reszta wykonana jest z siateczki (Poliester Mesh);
- dzięki zastosowaniu technologi DCS posiada dużo miejsca w sypialni, zapewnia to możliwość przebywania w namiocie 2 osobowym 3-4 osób w pozycji siedzącej;
- wewnątrz sypialni znajdują się praktyczne kieszenie oraz oczka do przywieszenia np. czołówki, linki na pranie;
- w namiocie zastosowano materiały o wyższych parametrach wytrzymałości oraz stelaż duraluminiowy;
- wszystkie szwy tropiku laminowane;
- rozbijanie przebiega bardzo sprawnie i szybko;
- konstrukcja namiotu umożliwia rozbicie samego tropiku;
- wszystkie odciągi w nowym kolorze, poprawiającym ich widoczność;
- w zestawie: osobne pokrowce na namiot, stelaż i śledzie
Specyfikacja:
- waga: ok. 2,6 kg;
- wymiary sypialni: 205 x 120 cm;
- wysokość sypialni: 105 cm;
- wymiary po złożeniu: ok. 50 x 16 x 16 cm;
- ilość osób: 2;
- materiał tropiku: Polyester Ripstop, wodoodporność 5000 mm
- podłoga: Nylon PU, wodoodporność 6000 mm.
- stelaż: zewnętrzny;
- materiał stelaża: stelaż duraluminium 8.5 mm;
- śledzie aluminiowe
Dane techniczne
| Producent | Fjord Nansen |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 2,6 kg |
| Materiał tropiku | Polyester Ripstop |
| Wodoodporność tropiku | 5000 mm |
| Materiał podłogi | Nylon PU |
| Wodoodporność podłogi | 6000 mm |
| Materiał sypialni | poliester |
| Wymiary pakunku | ok. 50 x 16 x 16 cm |
| Przedsionek | 2 |
| Wejścia | 2 |
| Materiał pałąków | duraluminium |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |