Namiot Fjord Nansen Tordis I 2.0 YR thyme green
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fjord Nansen Tordis I 2.0 YR to komfortowa, hybrydowa jedynka, idealny kompromis między wygodą a lekkością.
Namiot z konstrukcją DCS, oferujący lepszą wentylację i komfort podczas biwaków w trudnych warunkach, przy zachowaniu niskiej wagi i kompaktowych rozmiarów po spakowaniu. Dzięki systemowi DCS bez problemu usiądziesz czy przebierzesz się bez dotykania głową materiału sypialni. Druga odsłona bestsellerowego namiotu Tordis to jeszcze lepsza wentylacja i większy komfort podczas biwaków w terenie. Model Tordis I 2.0 został wyposażony w bardziej rozbudowany system wentylacyjny, który skutecznie ogranicza kondensację pary wodnej wewnątrz sypialni – nawet przy wysokiej wilgotności. Zastosowana konstrukcja DCS (Double Comfort System) zapewnia więcej przestrzeni użytkowej i efektywniejszą cyrkulację powietrza, zachowując jednocześnie niską wagę i kompaktowy rozmiar po spakowaniu. To idealna opcja na samotne wyprawy – zarówno w góry, jak i na długie trasy piesze czy rowerowe.
Szczegóły Fjord Nansen Tordis I 2.0 YR:
- przestronny namiot dla 1 osoby;
- samonośna konstrukcja - rozbijesz namiot na skalistym podłożu;
- przeznaczony do użytku w trakcie górskich wędrówek, wycieczek rowerowych, biwakach oraz spływach kajakowych - niemal na każdą porę roku;
- 1 wejście, 2 przedsionki;
- namiot można bezpiecznie rozbić w deszczu, rozkładając najpierw tropik;
- sypialnia wykonana jest z drobno tkanej siateczki POLIESTER MESH;
- dzięki zastosowaniu technologi DCS posiada dużo miejsca w sypialni;
- wewnątrz sypialni znajdują się praktyczne kieszenie oraz oczka do przywieszenia np. czołówki, linki na pranie;
- w namiocie zastosowano materiały o wyższych parametrach wytrzymałości oraz stelaż duraluminiowy;
- wszystkie szwy tropiku laminowane;
- rozbijanie przebiega bardzo sprawnie i szybko;
- konstrukcja namiotu umożliwia rozbicie samego tropiku;
- w zestawie: osobne pokrowce na namiot, stelaż i śledzie.
Specyfikacja:
- waga: ok. 2,1 kg;
- wymiary sypialni: 215 x 70(48) cm;
- wysokość sypialni: 95 cm;
- wymiary po złożeniu: ok. 45 x 15 cm;
- ilość osób: 1;
- materiał tropiku: Polyester Ripstop, wodoodporność 5000 mm
- podłoga: Nylon PU, wodoodporność 6000 mm.
- stelaż: zewnętrzny;
- materiał stelaża: stelaż duraluminium 8.5 mm
- śledzie aluminiowe
Dane techniczne
| Producent | Fjord Nansen |
| Ilość osób | 1 |
| Waga | ok. 2,1 kg; |
| Materiał tropiku | Polyester Ripstop |
| Wodoodporność tropiku | 5000 mm |
| Materiał podłogi | Nylon PU |
| Wodoodporność podłogi | 6000 mm |
| Materiał sypialni | poliester |
| Wymiary pakunku | ok. 45 x 15 cm |
| Przedsionek | 2 |
| Wejścia | 1 |
| Materiał pałąków | duraluminium |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |