Namiot Fjord Nansen Sierra III Comfort
Cena regularna:
759,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fjord Nansen Sierra III Comfort to nowe ulepszone wydanie znanego od lat modelu Sierra.
Sierra w wersji Comfort to ewolucja znanej i lubianej Sierry. Zmieniona została geometria kopuły, dzięki czemu sypialni powiększyła przestrzeń wewnątrz o ok. 15%. Pionowe ścianki zwiększają wygodę i komfort użytkowania. Można wygodnie usiąść i łatwiej jest utrzymać porządek. Zmiana konstrukcyjna przyczyniła się do odświeżenia wyglądu zewnętrznego namiotu.
Szczegóły Fjord Nansen Sierra III Comfort:
- Przestronny namiot dla 3 osób.
- Spisze się doskonale na wycieczkach rowerowych, biwakach, spływach kajakowych.
- Nowa konstrukcja, z pionowymi ściankami.
- Posiada 2 przestronne przedsionki i dużo miejsca w sypialni.
- Dzięki umieszczeniu tuneli stelażowych na zewnątrz tropiku namiot można bezpiecznie rozbić w deszczu, rozkładając najpierw tropik, który ochroni sypialnię przed zamoczeniem.
- Wewnątrz sypialni znajduje się wiele praktycznych kieszeni i zaczepów, ułatwiających utrzymanie porządku.
- W górnej części wejścia do sypialni wszyta jest siateczka - moskitiera.
- W komplecie dodatkowa, podczepiania pod sufit kieszeń.
- Wszystkie szwy tropiku laminowane.
- Wszystkie odciągi w jaskrawym kolorze, poprawiającym ich widoczność.
- Dzięki unikalnym rozwiązaniom zastosowanych w namiotach Fjord Nansen - rozbijanie przebiega bardzo sprawnie i szybko.
- 2 niezależne wejścia.
- Istnieje możliwość rozbicia samego tropiku.
Specyfikacja:
- Ilość osób: 3
- Waga: 3,8 kg
- Materiał tropiku: poliester PU
- Wodoodporność tropiku: 3000
- Materiał podłogi: polietylen
- Materiał sypialni: poliester
- Wymiary sypialni (dł x szer x wys): 215 x 165 x 110 cm
- Wymiary pakunku: Ø20 x 50 cm
- Wejścia: 2
- Materiał pałąków: włókno szklane
- Podklejane szwy: tak
- Stelaż zewnętrzny: tak
Dane techniczne
| Producent | Fjord Nansen |
| Typ | iglo |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 3 |
| Waga | 3,8 kg |
| Materiał tropiku | poliester PU |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | poliester |
| Wymiary sypialni | 215 x 165 x 110 cm |
| Wymiary pakunku | Ø20 x 50 cm |
| Przedsionek | 2 |
| Wejścia | 2 |
| Materiał pałąków | włókno szklane |
| Średnica pałąków | 8,5 mm |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |