Namiot Coleman Ridgeline 4+
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Ridgeline 4 Plus to duży namiot biwakowy z dwoma sypialniami i wygodnym przedsionkiem, który zapewni komfort w trakcie dłuższego pobytu na kempingu.
Świetnie wykonany namiot rodzinny marki Coleman. Znajdziesz w nim zarówno miejsce na wygodny wypoczynek i przechowanie ekwipunku, jak i obszerny przedsionek, gdzie np. zjesz posiłek w razie załamania pogody. Zastosowany prze firmę Coleman system Easy Set Up pozwala na jego bezproblemowe rozbicie w krótkim czasie, pozwalając na dłuższy wypoczynek. Gwarantuje on komfort zarówno podczas upalnych dni, jak i opadów deszczu. Specjalne powleczenie Fire Retardant zapobiega podtrzymywaniu płomienia po usunięciu źródła ognia.
Namiot Coleman Ridgeline 4 Plus posiada obszerny przedsionek z dwoma wejściami, po bokach którego umieszczono 2 sypialnie. Łatwy dostęp do wszystkich części zwiększa komfort użytkowania. Wewnątrz znajdują się kieszenie na najpotrzebniejsze drobiazgi abyś nie musiał ich długo szukać. Zewnętrzna konstrukcja oparta jest o 4 wytrzymałe pałąki wykonane z włókna szklanego. W zestawie znajduje się również zapinana zamkiem torba, w której łatwo przeniesiesz namiot. Namiot biwakowy Ridgeline 4 Plus to świetna propozycja na dłuższy wyjazd dla całej rodziny.
Specyfikacja:
- Ilość osób: 4
- Waga: 10,4 kg
- Materiał tropiku: Poliester
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: Polietylen
- Materiał sypialni: Oddychający poliester i tkanina siatkowa
- Wymiary sypialni: 210 x 140 cm (2 sypialnie)
- Wymiary pakunku: 62 x 23 x 23 cm
- Przedsionek: Tak
- Wejścia: 2
- Ilość pałąków: 4
- Materiał pałąków: Włókno szklane
- Podklejane szwy: Tak
- Stelaż zewnętrzny: Tak
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Typ | tunel |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 4 |
| Waga | 10,4 kg |
| Materiał tropiku | Poliester |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | Polietylen |
| Materiał sypialni | Oddychający poliester i tkanina siatkowa |
| Wymiary sypialni | 210 x 140 cm (2 sypialnie) |
| Wymiary pakunku | 62 x 23 x 23 cm |
| Przedsionek | Tak |
| Wejścia | 2 |
| Ilość pałąków | 4 |
| Materiał pałąków | Włókno szklane |
| Podklejane szwy | Tak |
| Stelaż zewnętrzny | Tak |
