Namiot Coleman Oak Canyon 4 Blackout
Cena regularna:
2 399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Oak Canyon 4 BlackOut to nowoczesny, przestronny namiot dla 4 osób, idealny na rodzinne biwaki, wyprawy w plener i festiwale.
Dzięki wyjątkowej technologii BlackOut Bedroom® która ogranicza ilość światła wpadającego do sypialni aż o 99%, co gwarantuje niezakłócony sen nawet w słoneczne poranki. Wytrzymała konstrukcja tunelowa oparta na stelażu ze stali i włókna szklanego zapewnia stabilność nawet w trudniejszych warunkach pogodowych. Tropik wykonany z wysokiej jakości poliestru z powłoką PU, z wodoodpornością 4500 mm H₂O, skutecznie chroni przed deszczem. Dodatkowe zabezpieczenia to ognioodporna impregnacja Fire Retardant oraz powłoka UV Guard™, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort podczas wypoczynku. Wnętrze namiotu podzielone jest na dwie oddzielne sypialnie i przestronny przedsionek z daszkiem, który może służyć jako miejsce do gotowania, relaksu lub przechowywania bagażu. Praktyczne udogodnienia, takie jak otwór na kabel zasilający, wewnętrzne kieszenie czy punkt do zawieszenia lampy, zapewniają wygodę podczas każdej wyprawy. To funkcjonalny i niezawodny model dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo w czasie biwakowania, który naturalnie komponuje się z otoczeniem dzięki swojej ciemnozielonej kolorystyce.
Obszerny przedsionek pozwoli wstawić do niego stół i krzesła. Odpowiednia wysokość zapewnia pełen komfort użytkowania. Konstrukcja tunelowa i system rozkładania znacznie ułatwiają rozkładanie namiotu. Przedsionek posiada 2 wejścia oraz duże okno zapewniające odpowiednią ilość światła. W razie potrzeby okno można zasłonić. Panele wentylacyjne zapewniają odpowiednią wentylację i pozwalają regulować ilość dostającego się do wnętrza powietrza.
Specyfikacja Coleman Oak Canyon 4:
- Ilość osób: 4
- Waga: ok. 18,5 kg
- Materiał tropiku: poliester
- Wodoodporność tropiku: 4500 mm
- Materiał podłogi: polietylen
- Materiał sypialni: poliester
- Wymiary pakunku: ok. 35 x 31 x 71 cm
- Przedsionek: 1
- Wejścia: 2
- Materiał pałąków: stal / włókno szklane
- Podklejane szwy: tak
- Stelaż zewnętrzny: tak
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Ilość osób | 4 |
| Waga | ok. 18,5 kg |
| Materiał tropiku | poliester |
| Wodoodporność tropiku | 4500 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający polyester |
| Wymiary pakunku | ok. 35 x 31 x 71 cm |
| Przedsionek | 1 |
| Wejścia | 2 |
| Materiał pałąków | stal / włókno szklane |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |
