Namiot Coleman Kobuk Valley 3 Plus
Cena regularna:
899,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Kobuk Valley 3 Plus to turystyczny namiot o konstrukcji igloo z obszernym przedsionkiem, w którym zastosowano przeźroczyste panele okienne oraz podłogę.
Cechą szczególną namiotów z serii Kobuk jest wyposażenie sypialni w technologię BlackOut Bedroom, która pochłaniając 99% światła dziennego idealnie wyciemnia wnętrze. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na dłuższy, bardziej komfortowy sen nawet w ciągu dnia, ale także utrzymuje bardziej optymalną temperaturę w stosunku do otoczenia, co sprawdzi się na przykład podczas wyjazdów festiwalowych. Namiot jest łatwy do rozłożenia dzięki systemowi Coleman® Easy set up. Tropik o dużej wodoodporności 4500 mm zapewnia niezawodną ochronę w każdych warunkach pogodowych. W zestawie pokrowiec transportowy.
Specyfikacja Coleman Kobuk Valley 3 Plus:
- Ilość osób: 3
- Waga: 5,1 kg
- Materiał tropiku: samogasnący poliester pokryty PU
- Wodoodporność tropiku: 4500 mm
- Materiał podłogi: polietylen
- Materiał sypialni: oddychający poliester
- Wymiary sypialni: 210 x 180 x 120 cm
- Wymiary pakunku: 58 x 16 x 16 cm
- Wejścia: 1
- Ilość pałąków: 3
- Materiał pałąków: włókno szklane
- Podklejane szwy: tak
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Typ | iglo |
| Pora roku | 3 |
| Ilość osób | 3 |
| Waga | 5,1 kg |
| Materiał tropiku | samogasnący poliester pokryty PU |
| Wodoodporność tropiku | 4500 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający poliester |
| Wymiary sypialni | 210 x 180 x 120 cm |
| Wymiary pakunku | 58 x 16 x 16 cm |
| Przedsionek | tak |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 3 |
| Materiał pałąków | włókno szklane |
| Podklejane szwy | tak |
