Namiot Coleman Darwin 3
Cena regularna:
499,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Darwin 3 to namiot typu iglo przeznaczony dla 3 osób.
Namiot Coleman posiada obszerną część sypialnianą oraz niewielki – jednak wciąż bardzo praktyczny przedsionek na dodatkowy sprzęt. Całość zaprojektowano z dużym naciskiem na łatwość i szybkość rozkładania – wykorzystując system Easy Set Up. Drobiazgi które chcemy mieć blisko siebie, można przechować w praktycznej kieszonce znajdującej się wewnątrz sypialni.
Specyfikacja:
- Ilość osób: 3
- Waga: ok. 3,5 kg
- Materiał tropiku: Poliester 68D
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: Polietylen PE
- Materiał sypialni: Poliester 68D
- Wymiary pakunku: ok. 51 x 17 x 17 cm
- Przedsionek: 1
- Wejścia: 1
- Materiał pałąków: włókno szklane
- Stelaż wewnętrzny: tak
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Typ | iglo |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 3 |
| Waga | ok. 3,5 kg |
| Materiał tropiku | Poliester 68D |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający poliester |
| Wymiary pakunku | ok. 51 x 17 x 17 cm |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 2 |
| Materiał pałąków | włókno szklane |
| Stelaż wewnętrzny | tak |
