Namiot Coleman Darwin 2
Cena regularna:
399,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Darwin 2 to najmniejszy oraz najlżejszy namiot wśród namiotów turystycznych firmy Coleman.
Idealny dla dwóch osób. Waga poniżej 3 kilogramów zapewnia bezproblemowy transport, wystarczy rozdzielić pomiędzy użytkowników sypialnię i tropik wraz ze stelażem. Doskonale sprawdzi się podczas turystycznych wyjazdów czy też na kempingach.
Klasyczna, samonośna konstrukcja typu igloo. Bardzo stabilna dzięki stelażom z włókna szklanego oraz zewnętrznym odciągom. Sypialnia podwieszana pod stelażem, a na to wszystko nakładany tropik. System Ring&Pin usprawnia montaż stelaża w narożnikach podłogi. Składanie oraz rozkładanie namiotu jest łatwe i szybkie. Namiot posiada wydajną oraz prostą wentylację. Przedsionek pomieści najpotrzebniejsze bagaże 2 osób. Wewnątrz sypialni kieszonka na najbardziej potrzebne rzeczy, które powinny być cały czas pod ręką.
Sypialnia wykonana została z oddychającego poliestru, z dobrą wentylacją, w której nie dochodzi do kondensacji pary wodnej. Efektywność wymiany powietrza można łatwo zwiększyć zamykając wejście tylko moskitierą. Podłoga z wodoszczelnego polietylenu. Wodoodporność tropiku na poziomie 3000 mm H2O w zupełności wystarcza podczas letnich wycieczek czy też na kempingu. Odpowiednią ochronę przed przemakaniem gwarantują dodatkowo podklejane szwy. Tropik zaopatrzony został w impregnację przeciw ogniową, która powoduje szybkie oraz samoistne gaśnięcie materiału po usunięciu źródła ognia. Tropik posiada również wykończenie UV Guard, które chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym i przedłuża żywotność materiału.
Specyfikacja:
- Ilość osób: 2
- Waga: 2,9 kg
- Materiał tropiku: Samogasnący poliester 68D
- Wodoodporność tropiku: 3000
- Materiał podłogi: Polietylen
- Materiał sypialni: Oddychający poliester i tkanina siatkowa
- Wymiary sypialni: 2,9 m2
- Wymiary pakunku: 45 x 17 x 17 cm
- Przedsionek: 1
- Wejścia: 1
- Materiał pałąków: Włókno szklane
- Podklejane szwy: tak
- Stelaż wewnętrzny: tak
- Kolor: szary
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Typ | iglo |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | 2,9 kg |
| Materiał tropiku | Samogasnący poliester 68D |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | Oddychający poliester i tkanina siatkowa |
| Wymiary pakunku | 45 x 17 x 17 cm |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 2 |
| Materiał pałąków | Włókno szklane |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż wewnętrzny | tak |
