Namiot Coleman Darwin 2+
Cena regularna:
599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Darwin 2 Plus to 2-osobowy namiot typu iglo, który znakomicie sprawdzi się podczas biwaku, wyprawy w góry, nad morze lub jezioro.
Model Darwin 2 Plus jest lekki i solidny, a jego montaż wyjątkowo prosty i szybki. Spory przedsionek idealnie sprawdzi się jako miejsce na pozostawienie zabrudzonych butów, ubrań i plecaka czy też przygotowanie śniadania. Posiada on duże okna, które w razie zbytniego nasłonecznia można przysłonić specjalnymi roletami. Panele wentylacyjne dbają o odpowiedni przepływ powietrza. Wejście z zamkiem na suwak umożliwia swobodne wchodzenie i wychodzenie z namiotu oraz chroni użytkownika przed różnego rodzaju owadami. Podkładka naziemna wewnątrz namiotu została wykonana z tworzywa sztucznego PE.
Detale:
- Ilość osób: 2
- Waga: ok. 4,3 kg
- Materiał tropiku: Poliester
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: Polietylen
- Materiał sypialni: Oddychający poliester i tkanina siatkowa
- Wymiary sypialni: 210 x 140 cm
- Wymiary pakunku: ok. 57 x 18 x 18 cm
- Przedsionek: Tak
- Wejścia: 1
- Materiał pałąków: włókno szklane
- Podklejane szwy: Tak
- Stelaż wewnętrzny: Tak
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Typ | iglo |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 4,3 kg |
| Materiał tropiku | Poliester |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający polyester |
| Wymiary sypialni | 210 x 140 cm |
| Wymiary pakunku | ok. 57 x 18 x 18 cm |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 3 |
| Materiał pałąków | włókno szklane |
