Namiot Coleman Cortes 2 Blue
Cena regularna:
599,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Cortes 2 to kompaktowy i niezawodny 2 osobowy namiot idealny dla aktywnych turystów.
Dzięki zastosowanej konstrukcji tunelowej łatwo się go rozstawia. Cortes 2 zapewnia dużą przestrzeń dla dwóch osób. Oferuje przestronny przedsionek w którym bez problemu zmieści się duża ilość sprzętu i bagażu. Posiada 2 wejścia jedno od frontu drugie z boku. Dzięki temu ułatwia poruszanie się nawet w zmieniających się warunkach pogodowych. Tropik wykonany jest z poliestru pokrytego dodatkowo powłoką PU co zapewnia wodoodporność na poziomie 2000mm. Gwarantuje to dobrą ochronę przed deszczem. Zabezpieczony jest on również warstwą Fire Retardant dzięki czemu posiada właściwości samogasnące. Stelaż wykonany z lekkiego włókna szklanego. W pełni zintegrowana podłoga w sypialni zapewnia czystość, ochronę przed wodą oraz owadami. Duże otwory wentylacyjne pozwalają na swobodny przepływ powietrza podnosząc komfort użytkowania jak również zmniejszają ryzyko kondensacji pary wodnej wewnątrz namiotu. Niewielki rozmiar po złożeniu jest wielką zaletą tego modelu.
Detale:
- Wysokość: 95/105 cm
- Szerokość: 135 cm
- Długość: 360 cm
- Wymiary sypialni: 205 x 120 x 95 cm
- Wymiary przedsionka: 140 x 60/135 x 105 cm
- Tropik: samogasnący poliester pokryty PU
- Wodoodporność: 2000 mm H2O
- Ilość osób: 2
- Podklejane szwy
- Sypialnia: oddychający poliester, tkanina siatkowa
- Podłoga: polietylen
- Stelaż: włókno szklane
- Waga: ok. 3,5 kg
- Wymiary po spakowaniu: ok. 38 x 15 x 15 cm
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Typ | tunelowy |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 3,5 kg |
| Materiał tropiku | samogasnący poliester pokryty PU |
| Wodoodporność tropiku | 2000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający poliester, tkanina siatkowa |
| Wymiary sypialni | 205 x 120 x 95 cm |
| Wymiary pakunku | ok. 38 x 15 x 15 cm |
| Przedsionek | tak |
| Wejścia | 2 |
| Ilość pałąków | 3 |
| Materiał pałąków | włókno szklane |
| Stelaż zewnętrzny | tak |
