Namiot Coleman Cobra 2
Cena regularna:
999,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Cobra 2 to namiot o technicznej konstrukcji, zaprojektowanej aby zminimalizować jego wagę i rozmiary po złożeniu.
Zewnętrzny system nośny oparty o wytrzymałe aluminiowe pałąki i aerodynamiczną konstrukcje – zapewni ochronę przed szczególnie wietrznymi i deszczowymi warunkami. Lekki i stabilny namiot idealny dla turystów, którzy dbają o niską wagę swojego sprzętu. Poczynając od wypadów na weekend, a kończąc na wyjazdach na festiwale, Coleman Cobra 2 oferuje niezawodną ochronę od wiatru i deszczu.
Specyfikacja:
- Ilość osób: 2
- Waga: ok. 2,3 kg
- Materiał tropiku: Poliester
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: Poliester
- Materiał sypialni: Oddychający poliester i tkanina siatkowa
- Wymiary sypialni: ok. 257 x 58 (125) cm
- Wymiary pakunku: 51 x 18 x 17 cm
- Przedsionek: brak
- Wejścia: 2
- Materiał pałąków: Stop Aluminium
- Podklejane szwy: Tak
- Stelaż zewnętrzny: Tak
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 2 |
| Waga | ok. 2,3 kg |
| Materiał tropiku | Poliester |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | Poliester |
| Materiał sypialni | oddychający poliester |
| Wymiary pakunku | ok. 51 x 18 x 17 cm |
| Wejścia | 2 |
| Ilość pałąków | 2 |
| Materiał pałąków | Stop Aluminium |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |
