Namiot Coleman Coastline 4 Deluxe
Cena regularna:
1 799,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Coleman Coastline 4 Deluxe to namiot o konstrukcji tunelowej która oferuje dużo miejsca wewnątrz i łatwe rozstawianie.
Każda sypialnia może pomieścić 2 osoby, zapewniając zarówno prywatność i duży komfort snu. Sypialnie mogą być łatwo wyczepione. Idealne rozwiązanie, gdy pogoda się pogorszy i będziesz zmuszony w jednej chwili stworzyć więcej przestrzeni życiowej. Coleman Coastline 4 Deluxe ma w pełni zintegrowaną podłogę PE, która zapewnia suchy i wolny od owadów kemping. Podłoga w sypialni jest wykonana z grubego PE, które jest odporne na intensywne użytkowanie. W sypialniach zastosowano również mocny i odporny PE. Stelaż wykonano z włókna szklanego. Przedsionek wyposażony jest w okna, z możliwością ich zasłonięcia. Optymalne rozmieszczenie odciągów wzdłuż słupów i wokół namiotu zapewnia stabilność przy silnym wietrze. Tropik posiada wodoodporność (3000 mm słupa wody) a sam materiał dodatkowo chroni przed promieniowaniem UV. Oznaczone kolorami tyczki i tuleje tyczki oraz wewnętrzne haczyki w sypialni minimalizują błędy przy ustawianiu. Idealny dla grupy przyjaciół lub rodziny, sprawdzi się zarówno na krótkich wypadach weekendowych, jak i dłuższych wyprawach campingowych.
Specyfikacja Coleman Coastline 4 Deluxe:
- Ilość osób: 4
- Waga: ok. 13,5 kg
- Materiał tropiku: poliester pokryty PU
- Wodoodporność tropiku: 3000 mm
- Materiał podłogi: polietylen
- Materiał sypialni: oddychający poliester
- Wymiary pakunku: ok. Ø27 x 70 cm
- Wejścia: 1
- Materiał pałąków: włókno szklane
- Podklejane szwy: tak
Dane techniczne
| Producent | Coleman |
| Typ | tunelowy |
| Pora roku | wiosna/lato/jesień |
| Ilość osób | 4 |
| Waga | ok. 13,5 kg |
| Materiał tropiku | poliester pokryty PU |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Materiał sypialni | oddychający poliester |
| Wymiary pakunku | ok. Ø27 x 70 cm |
| Przedsionek | tak |
| Wejścia | 1 |
| Ilość pałąków | 3 |
| Materiał pałąków | włókno szklane |
| Podklejane szwy | tak |
| Stelaż zewnętrzny | tak |
