Mata samopompująca Sea To Summit Comfort Light Self Inflating Mat Large new
Cena regularna:
699,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sea To Summit Comfort Light Self Inflating Mat to wysoki komfort snu w lekkim i kompaktowym wydaniu.
Wykonana jest z poliestru 30D oraz w technologi Delta Core. Struktura gwarantuje trwałość, przy wysokim komforcie użytkowania. Dodatkowo zapewnia równomierną izolację i ciepło na całej powierzchni materaca. Zachowując odpowiednią grubość, zredukowano wagę i objętość pianki o 40%. Multi-funkcyjny, szeroko przepływowy wentyl - zapewnia łatwe pompowanie materaca oraz jednokierunkowy zawór powietrza podczas jego składania (zapobiega samoistnemu nadmuchiwaniu się materaca podczas jego składania). Antypoślizgowy nadruk, utrzymuje materac na swoim miejscu. W komplecie pokrowiec. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy naklejki systemu Pillow Lock które pozwalają mocować poduszko Sea To Summit co zapobiega ich przemieszczaniu w trakcie snu.
Szczegóły:
- wygodny, samopompujący materac
- multi-funkcyjny, szeroko przepływowy wentyl
- jednokierunkowy zawór powietrza, zapobiega samo nadmuchiwaniu przy składaniu
- Delta Core - równomierna izolacja
- współczynnik izolacji R-value 3,1 ASTM F3340-18
- ultralekki poliester 30D
- pokrowiec
- naklejki systemu Pillow Lock
Specyfikacja:
- materiał: poliester 30D, laminacja TPU
- grubość: 5 cm
- wymiary: 198 x 64 cm
- wymiary po złożeniu: Ø15,5 x 33 cm
- waga: 880 g
- kolor: green
Dane techniczne
| Producent | Sea To Summit |
| Wymiary | 198 x 64 cm |
| Waga | 880 g |
| Grubość | 5 cm |
| Współczynnik R-Value | 3,1 ASTM F3340-18 |
| Wymiary pakunku | Ø15,5 x 33 cm |
| Materiał | poliester 30D, laminacja TPU |
| Kolor | green |
| Pokrowiec | tak |