Mata Robens Slumber Roll Pro
Cena regularna:
139,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karimata izolacyjna Slumber Roll Pro firmy Robens.
Robens Slumber Roll Pro to idealna karimata izolacyjna na biwak, godziny spędzone przy ognisku czy wypoczynek na pikniku. Dzięki wysokiej jakości, niechłonnej piance EVA o zamkniętych strukturach, żywotność jest bardzo wydłużona, a komfort siedzenia jest wysoki. Dwuwarstwowa pianka izoluje w pełni od chłodu i wilgoci podłoża oraz zapobiega ślizganiu się. Mata pokryty jest z jednej strony warstwą która odbija ciepło generowane przez ciało użytkownika, podnosi to komfort cieplny. Mata wyposażona jest w paski ułatwiające przechowywanie oraz przenoszenie.
Szczegóły Robens Slumber Roll Pro:
- zbudowana z nie absorbcyjnej, dwuwarstwowej pianki EVA
- struktura zapobiegająca ślizganiu się
- składa się do niewielkich rozmiarów
- paski ułatwiające przechowywanie
- warstwa odbijająca ciepło
Specyfikacja:
- Materiał: pianka EVA (XPE closed cell foam)
- Rozmiar po rozłożeniu: ok. 180 x 60 x 1,1 cm
- Rozmiar po złożeniu: ok. Ø15 x 60 cm
- Waga: ok. 450 g
- Współczynnik izolacyjności R-value: 1,3
- Kolor: zielony/srebrny
Dane techniczne
| Producent | Robens |
| Wymiary | ok. 180 x 60 x 1,1 cm |
| Waga | ok. 450 g |
| Grubość | 1,1 cm |
| Współczynnik R-Value | 1,3 |
| Wymiary pakunku | ok. Ø15 x 60 cm |
| Materiał | pianka EVA (XPE closed cell foam) |
| Kolor | zielony/srebrny |