Kije trekkingowe Viking Carbon Lite
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Viking Carbo Lite to lekkie, wytrzymałe kije ze 100% karbonu.
Kije te są przeznaczone dla najbardziej wymagających turystów. Karbon jest tworzywem bardzo wytrzymałym przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. To zapewni kijom długą żywotność, stabilność oraz sztywność ale również lekkość. Kije są zbudowane z trzech sekcji z systemem blokady Fast Lock. Wygodna profilowana rękojeść z pianki jest przedłużana i zapewni pewny chwyt na wiele godzin marszu. W zestawie znajdziemy tradycyjne talerzyki, talerzyki śniegowe, osłonki grotu. Viking Carbo Lite sprawdzą się zarówno w grząskim terenie, skalistym zarówno zimą jak i latem, zapewniając podparcie i odciążenie kolan. Kije sprzedawane są w kompletach (2 szt.).
Detale Kije Viking Carbo Lite:
- przedłużany profilowany grip (rączka) z pianki EVA
- 3 sekcje
- Fast Lock – blokada teleskopu
- w zestawie talerzyki, talerzyki śnieżne, osłonki grotu
- wytrzymały widiowy grot
- duża wytrzymałość przy niskiej wadze
Specyfikacja:
- Materiał: 100% karbon
- Waga jednego kija: 190 g
- Regulacja wysokości: 65-135 cm
- Długość po złożeniu: 65 cm
- Średnica: 16/14/12 mm
- Kolor: czarno-limonkowo-niebieski
Dane techniczne
| Producent | Viking |
| Materiał | 100% karbon |
| Długość użytkowa | 65-135 cm |
| Długość po złozeniu | 65 cm |
| Waga | 190 g / szt. (380 g / para) |
| Ilość segmentów | 3 |
| Kolor | czarno-limonkowo-niebieski |
| System blokowania | Fast Lock |
| Rękojeść | pianka EVA |