Kije nordic walking Viking Ruten Pro
Cena regularna:
119,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Viking Ruten Pro to uniwersalne 2-sekcyjne kije do szybkich marszów.
Kije Viking Ruten Pro to następca modelu Ruten. Złożone są z 2 sekcji, co ułatwia dopasowanie najdogodniejszej długości do uprawiania chodu Nordic Walking oraz daje możliwość złożenia do mniejszych rozmiarów. Posiadają odpinane rękawiczki z wygodnym systemem Clip-On, który umożliwia szybkie odłożenie kijów bez konieczności ściągania pasków. Zastosowany w rączce system antishock amortyzuje drgania, dzięki czemu ręka się mniej męczy a stawy nie są usztywnione przy zmianie podłoża. Kije posiadają widiowy grot, który jest znacznie odporniejszy na mechaniczne ścierane w kontakcie z twardą powierzchnią, co gwarantuje, iż kije te będą służyć przez wiele sezonów. Odświeżony design i kolorystyka są niewątpliwym atutem nowych Viking Ruten Pro. Kije sprzedawane są w kompletach (2 szt.).
Detale Kije Viking Ruten Pro:
- 2 sekcje
- rękojeść PP+TPR
- rękawica z systemem Clip-On
- system Antishock
- rotacyjna blokada teleskopu
- w zestawie talerzyki i osłonki grotu
- widiowy grot
Specyfikacja:
- Materiał: aluminium 6061
- Waga jednego kija: 226 g
- Regulacja wysokości: 83-135 cm
- Długość po złożeniu: 83 cm
- Średnica 16/14 mm
- Kolor: czarno-niebiesko-zielony
Dane techniczne
| Producent | Viking |
| Materiał | aluminium 6061 |
| Długość użytkowa | 83-135 cm |
| Długość po złozeniu | 83 cm |
| Waga | 226 g / szt. (452 g / para) |
| Ilość segmentów | 2 |
| Kolor | czarno-niebiesko-zielony |
| Anti-shock | tak |
| System blokowania | skręcany |
| Rękojeść | PP+TPR |