Materac Thermarest NeoAir UberLite Orion R
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Thermarest NeoAir UberLite to najlżejszy i najbardziej kompaktowy materac na rynku.
Dla użytkowników, dla których najważniejszym kryterium jest waga i objętość bagażu. Zaokrąglony na rogach, po zwinięciu jest mniejszy niż puszka piwa i mieści się nawet w kieszeni. Teraz wyposażony w innowacyjny i rewelacyjny nowy zawór WingLock, który pozwala pompować materac jeszcze szybciej i bez kłopotów. Materac jest bardzo wytrzymały na obciążenie. Przy swojej wadze i objętości może być używany przez trzy sezony - wiosnę, lato i jesień. W zestawie pokrowiec, zestaw naprawczy oraz worek do pompowania.
Specyfikacja Thermarest NeoAir UberLite:
- Wyprodukowano w Irlandii
- Grubość: 6,4 cm
- Współczynnik izolacyjności R-value: 2,3 (ASTM F3340-18)
- Rozmiar: Regular
- Wymiary: 51 x 183 cm
- Wymiary pakunku: Ø9 x 15 cm
- Waga: 250 gram
- Materiał: 15D Nylon / 15D Nylon
Dane techniczne
| Producent | Thermarest |
| Wymiary | 51 x 183 cm |
| Waga | 250 g |
| Grubość | 6,4 cm |
| Współczynnik R-Value | 2,3 (ASTM F3340-18) |
| Wymiary pakunku | Ø9 x 15 cm |
| Materiał | 15D Nylon / 15D Nylon |
| Kolor | Orion |
| Pokrowiec | tak |
| Zestaw naprawczy | tak |